Informujemy klientów SRC SERWIS S.C z siedzibą w Raciborzu, ul. Huzarska 10 o zasadach zbierania i przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. obowiązujących od dnia 25.05.2018

CHRONIMY TWOJĄ PRYWATNOŚĆ
Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas priorytetem, dlatego chcielibyśmy poinformować Cię
o zmianach w naszej Polityce Prywatności.

Drogi Kontrahencie
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Ci kilka informacji: Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Twojej prywatności oraz bezpieczeństwie Twoich danych osobowych oraz informacji dotyczących Twojej aktywności w sieci, a także na zapewnieniu Ci możliwości realizowania wszystkich przysługujących Ci w związku z RODO praw.

Kto jest administratorem Twoich danych?
Administratorem Twoich danych jest SRC SERWIS S.C J.Chęciek, Ł.Gurazda, Ł.Winiarski, z siedzibą w 47-400 Racibórz, ul. Huzarska 10, nip: 6391905345.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?
Twoje dane przetwarzane są przez nas na potrzeby naszej współpracy. Zapewnienia większego bezpieczeństwa usług oraz wykrywania ewentualnych nadużyć. Dane nie są przekazywane do firm trzecich, ani wykorzystywane w celach marketingowych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?
Dane przetwarzane są w celu wykonywania usług i zamówień w ramach łączącej nas z Państwem współpracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Jakie są Twoje prawa w stosunku do danych?
Dane będą przetwarzane jedynie wówczas, gdy będziemy mieć do tego podstawę prawną. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych będzie dla nas niezbędne do realizacji zleconego zamówienia. Masz prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuacje oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Z kim kontaktować się celu realizacji swoich praw?
Jeśli miałbyś jakiekolwiek pytania w sprawach, które reguluje Polityka Prywatności, w szczególności chciałbyś skorzystać z praw, które Ci przysługują jako podmiotowi danych, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Napisz do nas na adres: src.serwis@op.pl